Mekanlara Bölme Sistemleri Nasıl Uygulanıyor?

Mekanlara Bölme Sistemleri Nasıl Uygulanıyor?

Bunun için ilk önce çağrı inşaat firması bünyesinde görev yapan ve bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan mimar ya da mühendisler iş yerlerine gelip üstelik ücretsiz bir şekilde keşif yapmaktadır. Bu noktada ofislerin konumları, yapıları ya da büyüklüklerine bağlı olarak oraya uygulanacak en doğru ofis bölme çeşidi seçilir ve bu doğrultuda plan yapılır. Bu plan uygulaması yapılmadan önce müşteriye de detaylı bir şekilde gösterilir ve onay alındıktan sonra montajına geçilir. Ancak müşterilerin işlem öncesi yapması gereken önemli bir durum vardır. O da yer altındaki elektrik ya da diğer tesisat çeşitlerinin mutlaka montajı yapacak görevli kişilere söylenmesidir. Aksi takdirde bir takım boru delinmesi ya da kaçak problemleri gün yüzüne çıkabilir.

Dayanıklı Alüminyum Profiller İle Ofis Bölme Montajı

Montaj işlemi esnasında ofis bölme çeşitleri için alüminyum profil tercih edilir ve bu çok uzun yıllar her hangi bir sorun ortaya çıkmadan dayanıklı özelliği ile kullanma olanağı sunar. Oluşturulan plan dâhilinde zemine profesyonel bir hizmet ışığı altında montajları yapıştırma ya da vida yöntemi ile uygulanmaktadır. Zemine büyük bir garanti altında ve kaliteli bir hizmet bünyesinde monte yapılmaktadır. Birçok değişik renk ve desen modelleri içerisinde alüminyum profil ve jaluzi ile bu kaliteli firma bünyesinde harika bir görsellik sunan ofis bölme işlemi yapılır. Her montaj deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde uygulanır ve aynı zamanda binaların üzerine binen yükün önemli bir kısmı da ofis bölme çeşitlerinin ince yapısı sayesinde alınmaktadır.

Teknoloji İle Paralel Olan Yeni Nesil Ofis Bölmeleri

Eski ofis bölme teknikleri daha ağır, daha fazla malzeme ile yapılmakta ve bu da daha çok yük bindirmekle birlikte bütçe açısından yüksek bir miktarın çıkmasına neden olmaktaydı. Fakat teknolojiyi sürekli olarak olarak takip eden bu yeni nesil birbirinden farklı ofis bölme ürünleri oldukça uygun fiyatlar bünyesinde uygulama yaptırılabilmekte ve birçok farklı özellikleri ile iş yerleri kaliteli avantajlar sağlanmaktadır. Beton, granit ya da seramik gibi zeminlere rahat bir şekilde uygulanabilen ofis bölme modelleri iş yerlerine kazandırdığı görsel estetik sayesinde ise şık bir görünüm vermektedir. Bu da iş yerlerinin saygın görünümlerini daha fazla arttırmakta, ofis bölmeleri şirket içlerinde odak notası haline gelmektedir.

Kaliteli Malzemeler İle Herkes Montaj Yapma Fırsatını Bulabilir

Zemine yapıştırma ya da vidalama tekniklerinin hangisi kullanılırsa kullanılsın kaliteli bir hizmet ışığı altında en sağlam ürün çeşitleri kullanılmakta ve ince detaylar ile cam bölmeler ve alüminyum profil eklenmektedir. Çağrı inşaat bünyesinde her türlü ofis bölme ürünleri temin edilebilir ve aynı zamanda dileyen herkes bu profillerin uygulamasını kendisi de yapabilir. Bunun için www.cagriinsaat.com.tr sitesine girmek detaylı bir bilgi almak yeterlidir. Aynı zamanda iletişim sağlanarak ürünler hakkında tüm bilgiler sağlanabilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Duşakabin Modelleri

Banyo Duşakabin Modelleri

Uzun Yılların Deneyimi Kusursuz Otel Konforu ile Buluşuyor!

Uzun Yılların Deneyimi Kusursuz Otel Konforu ile Buluşuyor!

Konya’da inşaat sektöründe öncü firma

Konya’da inşaat sektöründe öncü firma

Büyükçekmece Parça Eşya Taşımacılığı

Büyükçekmece Parça Eşya Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.