Konya’da inşaat sektöründe öncü firma

Konya’da inşaat sektöründe öncü firma

Ali Doğan ve Durali Cömert tarafından 2000 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan ve o tarihten itibaren halka hizmet hakka hizmet düsturuyla yeni ve yepyeni projeler üretmeye devam eden Enkay İnşaat, Konya ve Karatay İlçesini farklı ve bir o kadar da güzel konutlarla tanıştırmaya devam ediyor.

Hayata geçirdiği ve anahtar teslimini söz verdiği tarihten önce teslim eden, Enkay İnşaat, sadece güvenli ve dayanıklı yapıların yanı sıra projelerine verdiği isimlerle adından sıkça söz ettirmektedir. Konya’da İnşaat sektöründe öncü firma konumunda ilk sırada yer alan Enkay İnşaat, hayata geçirdiği projelerin isimleri ise şu şekildedir; Ayyıldız sitesi, Doğan sitesi, Altın yıldız sitesi, Çavuşoğlu sitesi, Enkay Konutları, Fetih Sitesi, Liva kent Sitesi, Sultan sitesi, Karaaslan Konutları, İnci Kent Sitesi ve son olarak da Asel Sitesi…

Yıllarca sektördeki bilgi ve birikimlerini Konya’da İnşaat alanında faaliyet gösteren firmalarla da paylaşan Enkay İnşaat, aynı zamanda Konya’da Emlak sektöründe de hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Konya’da İnşaat sektörü son yıllarda önemli bir ivme kazanarak gelişimini hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Bu gelişmeyle doğru orantılı olarak Konya’da İnşaat sektörüyle birlikte eş zamanlı sektörlerde gelişim göstermiştir. Her geçen yıl yeni bir firmayı barındıran Konya’da inşaat sektörü ve Konya’da Emlak sektöründe de faaliyet gösteren gayrimenkul danışmanlarının da sayılarını hızlı bir şekilde artmaktadır. Kaliteli yaşamın mimarı olan Enkay İnşaat, Konya’da Emlak sektöründen gelen istek ve talepleri doğrultusunda yeni projelerine yön vermektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Duşakabin Modelleri

Banyo Duşakabin Modelleri

Uzun Yılların Deneyimi Kusursuz Otel Konforu ile Buluşuyor!

Uzun Yılların Deneyimi Kusursuz Otel Konforu ile Buluşuyor!

Büyükçekmece Parça Eşya Taşımacılığı

Büyükçekmece Parça Eşya Taşımacılığı

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.