Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik Sigara Modelleri

Sigarayı bırakmak isteyenler şimdi iqos sigara modellerinden yararlanıyor. Sigara bağımlılığını sona erdirecek çok özel bir deneyim sizleri bekliyor.

İqos sigaraları çektiğiniz zaman heets çubukları 350 derecede ısıtılır ve aroma tadını sunar. Küçük sigara olarak bilinen heets çubukları kolay kullanım yapısıyla öne çıkıyor. Cihazın son derece estetik olması da kullanıcıları memnun ediyor. Şık görünüşüyle estetik bir yapıya sahip olan bu ürünleri internet adresimizde bulabilirsiniz. İstediğiniz her ayarda elektronik sigaraları kullanabilirsiniz. iQos kullanan kişiler sigarayı çok daha kolay bir şekilde bırakıyor. Sigara satın almadan önce uygun cihazı seçmeniz gerekir. Sizlere bu konuda zengin ürün seçeneklerini sunabiliriz. Sigarada olduğu gibi duman ve kül gibi sorunlarla karşılaşmadan gerçek sigara deneyiminden yararlanabilirsiniz.

İqos ve E Sigara Benzer Mi?

Pmi şirketi tarafından iqos yeni nesil buharlaştırıcılardan bir tanesidir. İçerisine konulan mini tütün sigarasını 350 derece ısıtır ve gerçek sigara deneyimini yaşatır. Cihazın en önemli özelliği tütünü yakmamasıdır. İqos ve elektronik sigaranın benzer yönleri şu şekildedir;

  • İkisi de pille çalışır.
  • Temel çalışma prensipleri buharlaşma üzerinedir.
  • Parçaların belirli dönemlerden temizlenmesi gerekir.
  • İqos cihazlarda stick elektronik sigara da e-likit adında aroma sıvıları bulunur.
  • İkisi de nikotin ihtiyacınızı karşılar.

ıqos sigara ile gerçek sigara deneyiminden hemen yararlanabilirsiniz. Elektronik sigara sizlere en özel içim kalitesini sunuyor. Sizde bu sigara modellerini uygun fiyatlara satın almak isterseniz adresimizi hemen kullanabilirsiniz. Sigarayı bırakmak isteyenler şimdi adresimizi kullanıyor. Sizde milyonlarca kişi gibi iqos iluma ile sigarayı bırakabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Şık Tasarımlarda Dış Cephe Kaplama Modelleri Metpor’da

Şık Tasarımlarda Dış Cephe Kaplama Modelleri Metpor’da

Sanayi Mutfak Ekipmanları

Sanayi Mutfak Ekipmanları

Dış Cephe Kaplama Uygulaması 2022

Dış Cephe Kaplama Uygulaması 2022

Isı Yalıtımı Kaplama Uygulaması

Isı Yalıtımı Kaplama Uygulaması

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.