Hakkımızda

hakkimizda

2020 yılında yayın hayatına başlayan Web sitemiz bilgi paylaşımına katkıda bulunmaya çalışan özgün bir platformdur. Web sitemiz Bilim, Eğitim, Ekonomi, Genel, Haber, İnternet, Moda, Sağlık, Teknoloji kategorileri üzerine ihtiyaç duyulan ve duyulacak yayınlar paylaşarak bu alanda farkındalık yaratmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

blogger

Kaynak ve Alıntı

“Kaynağı belli olan yazıların kaynak bilgileri mesajların altında paylaşılmaktadır. Emin olunmayan yazıların altına kaynak verilmemektedir. Eğer içerik size ait ise ve bunu doğrulayabiliyorsanız iletişim sayfamızdan kaynak bildirimi yapabilirsiniz.”

Web sitemiz telif hakları yasalarına aykırı veya illegal hiçbir içeriği sisteminde barındırmaz.

“Reklam amaçlı yayınlanmasını istediğiniz dokumanlarınızda bu hususa dikkat edilmesini önemle rica ederiz.”

Bilgi paylaşımı açısından sitemizdeki içerikleri, yazı içeriğinin tam linkini (tıklanabilir şekilde) yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda paylaşabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan bir içerik hakkında soru, görüş, öneri, küfür, kavga, tekme ya da tokatlık bir durum varsa istirham ediyorum ilgili içeriğe yorum yapınız. Özel olarak gelen soruları yanıtlarsak sadece siz, tribünlere oynarsak herkes yanıttan faydalanabilir.

Yukarıdaki haller dışında ama öyle böyle değil mutlaka ulaşmam lazım diyorsanız aşağıdaki iletişim yollarını kullanabilirsiniz.

İnternet bir okyanus ama siz sitemizi sakın okyanusta bir damla sanmayın. Bu site, bir damla içinde okyanus! Markanıza bu okyanustan bir filikalık yer alıp, siz de sonsuza dek okyanusumuzun bir parçası olabilirsiniz.

Biz Ulaşın ? 🤔

Bizlere ulaşabileceğiniz ücretsiz 2 yol mevcuttur: 🤪

E-Posta: info@ravemetal.net
İletişim Formu: Gitmek için tıklayın!