Haber, Moda, Sağlık, Yaşam ve Daha Fazlası

Haber, Moda, Sağlık, Yaşam ve Daha Fazlası

Bugün sizlere %100 özgün ve kaliteli içerik üreten bir web bloğundan bahsedeceğiz. Sitenin adı Pembe Portakal. 23 Mayıs 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan web sitesinde başlıca bulunan kategoriler; haberler bebek, gezi, güzellik, moda, sağlık, yaşam, yemek kısacası gündelik hayatınızda ihtiyacınız olabilecek her şey.

Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden içerikler bulunan web sitesi WordPress tabanlı olup, her gün yeni binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Sitede bulunan yazılara ziyaretçiler görüşlerini ve taleplerini yorum formu sayesinde paylaşmaktadır. Yönetimin onayından sonra yayına alınan yorumlar sayesinde hem ziyaretçiler kendi aralarında bilgi paylaşımı yapabilmekte hem de saygılı interaktif bir platform oluşumu sağlanmakta.

Pembe Portakal isimli web sitesi aynı zamanda Google Haberler kayıtlı bir web bloğudur. Google News kayıtlı web siteleri arama motorlarında ki sonuçlarda en üst kısımda görmüş olduğunuz anlık haberler anlamına gelmektedir. Aynı zamanda Google aramalarında ki Haberler sekmesine tıkladığınızda da Pembe Portakal içerikleri ile karşılaşmanız muhtemel.

Türkçe kullanımına ve imla hatalarına oldukça özen gösteren Pembe Portakal web sitesi, kullanıcılarına metin zenginliği yanı sıra görsel içerik zenginliği de sunmaktadır. Nasıl yapılması gerektiğinin detaylı anlatıldığı konularda görsel anlatımlar adım adım ziyaretçilere sunulmaktadır.

Birkaç yazısını okuduktan sonra sık kullanılanlarınıza ekleyerek düzenli takip edeceğinize emin olduğumuz web sitesine; pembeportakal.net adresinden ulaşarak erişim sağlamanız mümkündür.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Firma Eklemenin Faydaları

Firma Eklemenin Faydaları

Lol Hileleri

Lol Hileleri

Garantili Hile Satışı

Garantili Hile Satışı

İşletme Hesapları İçin Özel Organik Takipçi Paketi

İşletme Hesapları İçin Özel Organik Takipçi Paketi

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.