Lol Hileleri

Lol Hileleri

Lol hileleri birçok oyunda olduğu gibi Lol hileleri de yapılmaktadır. Bu makalede kısaca anlatacağız.

Lol script satın al bu hile ile oyunda seviye atlayabilir veya rakiplerinize karşı saldırı puanınızı artırabilirsiniz. Oyunda hızlı gelişmek için çoğu oyuncu tarafından kullanılan bu hileyi hızlı seviye atlamak için kullanabilirsiniz.

Bu hile ile oyunda en çok zorlandığınız şampiyonu bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü otomatik olarak kendine saldıran bu hile ile tek yapmanız gereken şampiyonunuzu izlemek. Hilenin adı Script Bot v2’dir. Görünmezlik saldırı yükseltme ve hızlı seviye atlama hilelerini kolayca ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içi itemler satın almayı da mümkün kılan bu hileyi indirip oyun dosyasına koymanız yeterli olacaktır.

Lol Oyunu Nasıl Oynanır?

Takım çalışması için beş güçlü şampiyondan oluşan Pubg Macro iki takımın birbirinin ana kulelerini yok etmeye çalıştığı bir strateji oyunudur. Oyundaki 140 güçlü şampiyondan birini seçerek rakiplerinizle rekabet edebileceğiniz bir oyun türüdür.

Her iki takımın da oyunda kendi ana üssü var. Bu üsler ana üsler olarak bilinir ve bu takımın kalbidir, kazanmak için bu üsleri yok etmelisiniz. Oyun başladığında aynı takımın oyuncuları bu merkezde doğar. Buradan pazara girebilir ve yetenek puanlarınızla şampiyonunuz için can ve mana satın alabilirsiniz. Her iki takımın da harita üzerinde kulvarları var ve bu kulvarlar orta, üst ve alt kulvar olarak 3’e ayrılıyor. Her kulvarda her iki takımın da 3 savunma kulesi ve bir engelleyicisi vardır ve iki kule merkezleri savunur. Oyunda istediğiniz şampiyonu güçlendirebilir ve şampiyonunuza kostümler giydirerek güçlerine katkıda bulunabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Firma Eklemenin Faydaları

Firma Eklemenin Faydaları

Garantili Hile Satışı

Garantili Hile Satışı

İşletme Hesapları İçin Özel Organik Takipçi Paketi

İşletme Hesapları İçin Özel Organik Takipçi Paketi

Online Sitelere Giriş İşlemi Nasıl Yapılır?

Online Sitelere Giriş İşlemi Nasıl Yapılır?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.