Iqos ile Sigara Keyfini Çıkarmak

Iqos ile Sigara Keyfini Çıkarmak

Her geçen gün kullanımı yaygınlaşan Igos elektronik sigara çeşitleri arasında çok daha fazla talep görmektedir.

ıqos elektronik sigara son teknoloji ile tasarlanmış ve tütünü yakmadan yüksek derecede buharlaştırılarak kullanım sağlamaktadır. Böylece içimi daha kolay olup içinde daha az katran ve zifir bulundurmaktadır. Tütünü yakmadan şen son 350 derecede buharlaşmasını sağlayan dijital bir sigara olan ıqos normal sigaralara göre daha az zararları bulunmaktadır.

İqos İluma Modellerin Kalitesi

Elektronik sigara alanında en yeni model olan iqos iluma tütünleri yakmadan içeride ısıtılarak dumansız sigara ihtiyacını karşılayan üründür. Özel tasarım ürün zarif, anodize alüminyum doku kaplama ve son derece sağlam özelliklere sahiptir. Renk seçenekleri bulunan ürün kullanıcılara büyük kolaylıklar sunmaktadır. Bıçaksız yapısı sayesinde kullanım sonrası çok daha kolay temizliği sağlanmaktadır. Sağlık bakımından daha az zararlı olması insanların tercih etmesine neden olmaktadır.

Iqos 3 Duo Özellikleri

Dünyada en çok tercih edilen ürün ısı yanmaz marka olarak bilinen Iqos sigara kullanıcıların en zarar görmesi ve daha sağlıklı ürünleri üretmek için çalışmalarına devam etmektedir. Iqos elektronik sigara cihazlarının özel ve şık tasarımı iqos 3 duo etmeden ardışık iki defa kullanım sağlamaktadır. Kullanımı ve temizliği son derece kolay olup çok daha hızlı bir şekilde şarj olma özelliği bulunmaktadır. Cihazın özellikleri sayesinde kullanıcılar sigara keyfini tam olarak yaşayacaktır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Hoş Görünümleri ile Arçelik Ürünler

Hoş Görünümleri ile Arçelik Ürünler

Sadece Size Özel Mobil Oyun

Sadece Size Özel Mobil Oyun

Otomatik Kepenk Size Güven Hırsıza Korku Verir

Otomatik Kepenk Size Güven Hırsıza Korku Verir

Ostim Dijital Baskı Hizmetleri

Ostim Dijital Baskı Hizmetleri

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.