Elektronik Sigara Şarjı Ne Kadar Gidiyor?

Elektronik Sigara Şarjı Ne Kadar Gidiyor?

Dünya çapında yoğun olarak talep gören elektronik sigara diğer adı ile elektronik nargile ya da toplumda bilinen ismiyle e-sigara adından da anlayabileceğiniz gibi toplamda 3 değişik bölümden oluşur. Elektronik tasarıma sahip olan, bünyesinde kimyasal ürünlerin yer almadığı ve yapay bir nikotin maddesi salgılanan etkili bir sigara bıraktırıcı cihazdır. Bu cihazın günlük olarak tertipli bir biçimde kullanılması sigara tiryakiliğinden en kısa zaman içerisinde kurtulmak söz konusudur. Elektronik sigaralar tamamıyla güvenilir olmasından Sağlık Bakanlığı kısmından da gerekli testler yapılmış ve bu mertebeden itibaren onaylanarak makul maddi değer tarifesinden satışa sunulmuştur. Şarjlı olarak kullanılan elektronik sigaraların şarj kullanım ömürleri de önem arz eder.

Elektronik Sigara Pili Ne Kadar Zaman Kullanılır?

Son yılların en fazla tercih edilmekte olan sigara bıraktırıcı ürün elektronik sigaralar genel olarak USB şarj özelliğini sunar. Bu sebeple bu ürünlerin şarjı ne denli devam edebileceği ayrı olarak ürün üstünde bulunan mAh değeri üstünden anlaşılır. Günlük hemen hemen kullanım sonucunda 1600 mAh değerine sahip olmakta olan bir elektronik sigaranın şarjı gün boyunca devam eder. Elektronik sigaraların şarj süresi diğer alternatiflerine nispeten bakıldığında daha uzun zamanlı kullanılıyor. Bu durumda kullanıcılara elektrik harcaması açısından da tasarruf etme olanağı sağlar.

Elektronik Sigara Pilinin Özellikleri

Elektronik sigarayı özel kılan çoğu faktörler bulunuyor. Söz konusu faktörlerden bir tanesi de pil yani batarya kısmıdır. Üstün teknoloji üstünden oluşturulan elektronik sigara pili gövde kısmında yer alır. Oldukça estetikli ve şık bir tasarıma sahip olan batarya her ne denli uzun zamanlı olarak etkisini devam ettirse de vakit içerisinde kalitesini kaybediyor. Bu sebeple elektronik sigara bataryası ömrünün sonuna geldiğinde yeni pil alınması gerekir.

Elektronik sigaraların bataryası da uzun zamanlı devam etmesi açısından orijinal olması gerekir. Bu bakımdan ürünün oldukça uzman bir hizmet anlayışına sahip olmakta olan Elektronik Buhar internet sitesinden sipariş verebilirsiniz bu durum genel anlamda genel kullanıcı geri dönüşleri göz önüne alındığında yapılacak en mantıklı siparişlerden biri olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Bu duruma ek olarak site içerisinde Ruthless Likit ürünleri de bulmak mümkündür.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ben Aldırma Operasyonu Hakkında Tüm Merak Edilenler

Ben Aldırma Operasyonu Hakkında Tüm Merak Edilenler

Spa ile Tanışın

Spa ile Tanışın

Protez Saç ve Bakım Merkezi Oscar Hair: Protez Saç Tasarım ve Bakım Merkezi

Protez Saç ve Bakım Merkezi Oscar Hair: Protez Saç Tasarım ve Bakım Merkezi

Gözlük mü Daha Sağlıklı, Lens mi Daha Sağlıklı?

Gözlük mü Daha Sağlıklı, Lens mi Daha Sağlıklı?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.