Danışmanlık ve Belgelendirme Firmaları

Danışmanlık ve Belgelendirme Firmaları

Kurumsal danışmanlık hizmeti https://www.adlbelge.com/ bağlantısında fark edileceği üzere kurumun verimliliği, kurum sisteminin uyumlu bir şekilde çalışması ve kurumun üretkenliği için danışmanlık hizmeti veren kişilerdir. Kurumsal danışmanlık hizmetinin yanı sıra kurumlara yönelik koçluk hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal organizasyon, yönetim ve eğitim danışmanlığından her türlü kurumsal danışmanlığa kadar şirket ve fabrikalara çözüm ortaklığı seçenekleri sunmaktadır.

Aynı zamanda şirket veya kurum içinde yapılan planlama, örgütleme ve organize etme, iş akışını sağlama ile bunları organize etmek görevini de danışmanlık firmaları yürütebilir. İş dünyası içerisinde yer alan firmaların rekabet şanslarını artırmalarının danışmanlık hizmetleriyle yakında ilgili bulunmaktadır.

Danışmanlar uzmanlık alanlarına göre kurumsal danışmanlık, stratejik yönetim, satış ve pazarlama, mali ve finans yönetimi, insan kaynakları, ISO kalite belgelendirme süreçleri dahil her sektörde faaliyet gösterebilirler. Çalışan mutluluğunun genel yaşam kalitesini arttırarak en yüksek verimlilik ile odaklanmalarını sağlar.

Şirketler ya da çeşitli kurumlar, bir mekanizmaya ve sisteme sahiptirler. Bir kurumda iş ve görevler, personeller, hedefler, işlevsellik, uyum, iletişim, yönetim ve organizasyon bu süreçlerin temel misyonu olmuştur. Şirkette yöneticilerin kişisel yöntemlerine bağlı kalmadan işlerin yürümesini sağlayan yapı ve süreçlerin toplamı kalite yönetim sistem danışmanlığıyla yakından ilgilidir. ISO belgelendirme firmalarının bazılar örneğin “Adl Belge ISO Belgelendirme KYS Eğitim Danışmanlık Destek” gibi belgelendirme firmaları tüm işlevlerin yürütülmesinde uzmanlaşmışlardır.

AdlBelge Danışmanlık ve Eğitim firması olarak temel misyonumuz kuruluşlara ait tüm eğitim, danışmanlık ve belgelendirme süreçlerinin tek kuruluş üzerinde takip edilmesini sağlamak, eğitim, hız ve teknolojide fark oluşturabilmektir. İlklere öncülük ederek en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimize hizmet vermektir.

Adl Belge olarak vizyonumuz; kuruluşların kalite yönetim sistemlerini oluşturmalarını kolaylaştırmak ve sistem uygulama süreçlerinde neyin nasıl yapıldığı konusundaki farkındalığı da artırmaktır. Diğer daha kısa bir ifadeyle öğrenmeyi (farkındalığı) uygulama sürecinde öğretip hız ve zaman kazandırmaktır.

Bununla birlikte kuruluşların tüm süreçlerinin tek elden yürütülmesine gereken desteği vermek misyonumuz arasında yer almaktadır. Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri’nin vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini, beklentilerin üzerinde hedefler ile karşılamayı ilke edinen, hizmetlerimize kolay ulaşılabilir ve kesintisiz erişim sağlayabilmek amacıyla teknolojimizi sürekli geliştirmektir.

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi; Kuruluş hedeflerimize müşterilerimiz ile birlikte ulaşılarak etkin bir yönetim sistemi alt yapısını benimsiyor.

Her iş süreci sonucunda gerekli değerlendirmelerin yapılarak elde edilen sonuçlara göre yenilikler planlanması ve uygulanması; Her adımdaki verimliliğimizi her iş teslimiyle birlikte bir basamak daha yukarıya taşımayı; Sürekli iyileştirme, geliştirme ve risk fırsat analizleriyle önleyici faaliyetleri optimize etmeyi; Çalışanlarımızın sağlıklı olabilmeleri amacıyla iş sağlığı ve güvenliği adımlarını kalite yönetim sistemimiz ile bütünleştirmeyi; Tüm yaklaşımlarımızı sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi; Müşteri odaklı yaklaşımları benimsemeyi; Sahip olduğumuz tüm bilgi birikimi ve altyapıyı müşterilerimiz ile sürekli paylaşmayı “Kalite Politikamız” olarak benimsiyoruz. Belgelendirme, danışmanlık ve eğitim faaliyetlerimiz hakkında bilgi için burayı tıklayın.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik Sigara Modelleri

Şık Tasarımlarda Dış Cephe Kaplama Modelleri Metpor’da

Şık Tasarımlarda Dış Cephe Kaplama Modelleri Metpor’da

Sanayi Mutfak Ekipmanları

Sanayi Mutfak Ekipmanları

Dış Cephe Kaplama Uygulaması 2022

Dış Cephe Kaplama Uygulaması 2022

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.